главнаая

Відписка від сертифікації являє собою документ, який підтверджує, що продукція, яка ввозиться на митну територію України не підлягає проходженню процедури обов'язкової сертифікації в системі УкрСЕПРО. Відписка від сертифікації може також називатися «рішення про необхідність сертифікації», «відмовний лист» і т.д.

Відписка від сертифікації, каіе є причини?

Існує кілька причин, при існуванні яких, продукцію не потрібно сертифікувати. Перша причина, по якій видається відписка від сертифікації - у зв'язку з недостатньою кількістю товару. Це означає, що на партію з 1-2 одиниць товару не можуть проводитися лабораторні випробування та дослідження. Проте є винятки, у разі, якщо імпортується велике обладнання.

Друга причина полягає в тому, що продукція не підлягає обов'язковій сертифікації через те, що продукт буде повністю або зруйнований до неможливості застосування за призначенням під час проведення лабораторних випробувань. Також товар не потрібно сертифікувати, якщо він не відповідає обов'язковим вимогам нормативних документів та нормативно-правових актів з питань підтвердження відповідності. Іншими словами, якщо його немає в переліку обов'язкової сертифікації.

Відписка від сертифікації - підстави для отримання.

Найчастіше, відписка від сертифікації видається на підставі постановив Кабінету Міністрів України від 14 травня 2008р. № 446. Видачею даного документа займається орган з сертифікації і діє він на всій території України. Оформити відписку від сертифікації ви можете 2 видів: на партію товару або на контракт. Документи, необхідні для отримання відписки від сертифікації:

Відписка або рішення щодо необхідності сертифікації товару, головним чином необхідна для пред'явлення митним органам при проходженні кордону, на доказ того, що товар дійсно не підлягає обов'язковій сертифікації. Для того, щоб підтвердити це вашим клієнтам або партнерам, в документі може вказується фраза «для реалізації». Це означає, що даний товар, який реалізується на території України не підлягає обов'язковій сертифікації. Відписка від сертифікації виготовляється протягом двох годин.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити