главнаая

Сертифікація дорожньо-транспортних засобів - це процедура, яка підтверджує відповідність будь-якого дорожньо-транспортного засобу встановленим на території України нормам і вимогою. Сертифікація дорожньо-транспортних засобів необхідна, перш за все, для контролю безпеки імпортованого транспортного засобу для навколишнього середовища, життя і здоров'я кінцевого споживача. Також для допомоги споживачам в об'єктивному виборі транспортного засобу та захисту їх від несумлінності виробника. Сертифікація дорожньо-транспортних засобів є обов'язковою процедурою для проходження митного кордону та ввезення транспортного засобу на митну територію України. Без наявності сертифікату відповідності є неможливим проходження процедури оформлення транспортного засобу у державній авто інспекції, процедура становлення заявленого транспортного засобу на облік і т.д. Наша кампанія займається оформленням сертифіката відповідності на наступні дорожньо-транспортні засоби:

Сертифікація дорожньо-транспортних засобів у системі УкрСЕПРО може проводитися як фізичними, так і юридичними особами. Сертифікат може бути оформлений на одиничний ввезення (наприклад, один легковий автомобіль, причіп і т.д.) і на серійний ввезення (наприклад, партії мопедів).

Процедура оформлення сертифіката відповідності вимагає наявності та надання таких документів:

Також необхідно надати документи відносно транспортного засобу: провізної документ, який видається при перетині кордону, інвойс, договір купівлі-продажу у разі імпорту нового транспортного засобу. У разі ввезення б / у транспортного засобу необхідно надати технічний паспорт на даний транспортний засіб, акт проведення огляду, інвойс, договір купівлі-продажу. Важливо відзначити, що сертифікація б / у автомобілів може проводитися тільки в одиничному екземплярі.

Для ефективного отримання сертифіката відповідності на транспортний засіб необхідно підготувати пакет документів завчасно. Грамотна підготовка та надання необхідної документації дозволяє завершити дану процедуру в терміни від одного робочого дня.

Додати коментар

Захисний код
Оновити