главнаая

Сертифікат ГОСТ Р - це сертифікат, що підтверджує відповідність товару чи обладнання спеціальним вимогам щодо якості та безпеки, які встановлюють стандарти ГОСТ Р. Сертифікати ГОСТ Р видаються спеціальними органами з сертифікації, які акредитовані Федеральним агентством з тих . регулювання і метрології Російської Федерації. Та ж як і в системі УкрСЕПРО, сертифікація ГОСТ Р може бути добровільною і обов'язковою, в залежності від експортованої на територію РФ продукції. Обов'язковий сертифікат ГОСТ Р , завжди випускається на жовтому бланку, добровільний сертифікат друкується на синьому бланку.

Сертифікат ГОСТ Р діє тільки на території Російської Федерації. Оформлення даного сертифікату обов'язково для українських компаній, які хочуть розширити територію своєї діяльності, і збираються експортувати свою продукцію на територію Російської Федерації для реалізації через торговельні мережі. Сертифікат також оформляється на 1, 3 і 5 років. Також як і в системі УкрСЕПРО, оформлення сертифіката ГОСТ Р можливо на партію продукції і на серійний імпорт.

Якщо ввозиться продукція не підлягає обов'язковій сертифікації, то експортер або виробник має право отримати відмовний лист. У сертифікатах типу ГОСТ Р вказується код ОКП - загальноросійський класифікатор продукції.

Сертифікат Митного Союзу або ГОСТ Р?

Сертифікат відповідності Митного Союзу - це документ, згідно з яким продукція повинна відповідати необхідним вимогам технічних регламентів Митного Союзу. Російська Федерація, Республіка Білорусь і Республіка Казахстан 18.10.2010 року підписали угоду «Про єдині принципи і правила технічного регулювання в Республіці Білорусь, Республіці Казахстан та Російської Федерації». За цією угодою, на території митного союзу діють одні і ті ж обов'язкові вимоги до якості продукції. Дані вимоги надані у формі технічних регламентів. Існує «Єдиний перелік» продукції, яка повинна обов'язково мати сертифікат митного союзу . Видається сертифікат Митного Союзу також на 1, 3 і 5 років.

У чому відмінності сертифіката відповідності ГОСТ Р від сертифіката Митного Союзу?

вважається національним сертифікат відповідності ГОСТ Р використовується для того, щоб ввезти на територію Російської Федерації певну кількість товару чи обладнання з метою розміщення продукції тільки на території ринку Російської Федерації. Сертифікат Митного Союзу використовується для імпорту товарів на будь-яку територію трьох країн: Російська Федерація, Республіка Білорусь і Республіка Казахстан. У результаті українське підприємство має можливість ввозити товари за одним сертифікатом.

Додати коментар

Захисний код
Оновити