главнаая

Різноманіття різних виробничих процесів і публічне використання результатів цих процесів, вимагає наявність у держави гнучкого інструменту, призначеного для контролю якісних властивостей безпеки продукції. Таким інструментом виступає санітарно-епідеміологічний висновок на технічні умови. Цей інструмент необхідний в умовах постійного технічного удосконалення та інноваційної активності виробників. Будь-які нормативні акти статичного характеру обмежені в переліку підконтрольної групи, а людська винахідливість обмежена лише фантазією та законами природи. Для оперативної та гнучкої перевірки відповідності виробництва нормам безпеки, ВЕЗ на ТУ виступає бар'єром для винахідливості недобросовісної, і способом посвідчення безпеки виробництва, яке здійснюється з дотриманням всіх державних норм цієї безпеки.

Що таке СЕЗ на ТУ?

СЕЗ на ТУ (санітарно-епідеміологічний висновок на технічні умови), це обов'язковий документ, наявність у виробника якого, засвідчує безпеку технічних умов виробництва, і підтверджує повну відповідність цього виробництва встановленим санітарно-гігієнічним нормам держави.

Так як кожне виробництво індивідуально, список інстанція, перевірка яких має бути здійснена для підтвердження безпеки виробництва, встановлюється залежно від виду виробленої продукції. А в процедуру посвідчення безпеки виробництва для життя і здоров'я людини входить вивчення санітарних норм і правил, додержуються на виробництві, різні вимоги до робочої зони, в тому числі пов'язані в викиду отруйних речовин у повітряний простір робочої зони, фізико-хімічні характеристики виробленої продукції, мікробіологічні показники, а так само ряд інших характеристик, в залежності від виробленої продукції і способу виробництва.

Процедура отримання документа СЕЗ на ТУ:

У процесі перевірки перерахованих вище та інших характеристик, перелік яких затверджується при розробці плану перевірки виробництва, виноситися висновок про відповідність нормам санітарно-гігієнічної безпеки. Якщо відповідність підтверджена і відображено в протоколах дослідження проводитися узгодження технічних умов та отримання СЕЗ на ТУ. В іншому випадку виробництво вважається небезпечним і розглядається як порушує державні норми санітарно-гігієнічної служби, і як наслідок, здійснення провадження в таких умовах вважається незаконним.

Додати коментар

Захисний код
Оновити