главнаая

Всім відомий вислів, про дві проблеми вітчизни, дурнів і дороги, в сучасному світі набуває зовсім нове, і неймовірно глобальне значення. І якщо від дурнів ще можна якось убезпечитися, то від доріг - ніяк.

Перевезення це сфера діяльності, що має яскраво виражені вимога до професіоналізму і відповідальності!

Транспортування різних вантажів, це невід'ємна частина будь-якої господарської діяльності. Ставитися до перевезень легковажно - неприпустимо. Від якісного рівня організації перевезень безпосередньо залежать два найважливіших ресурсу будь-якого бізнесу: час і гроші. Вантаж, доставлений із запізненням, може спричинити крах будь-якого виробничого процесу або торгової операції, і як наслідок - втрачений прибуток і незадоволені клієнти. Навпаки, операції з транспортування виконані згідно розкладу і вимогам якості, допомагає дотримати ділові домовленості, і призводить ваш бізнес в стан, про яке кажуть: «працює як годинник».

З цих причин, перевезення це сфера діяльності, що має яскраво виражені вимога до професіоналізму і відповідальності.

Кожна конкретна задача транспортування має ряд особливостей. Початковий, проміжний і кінцевий пункт, тип перевезеного вантажу, модальність перевезення, дозвільна і транспортна документація, елементи контролю і визначення відповідальності. Кожна з цих особливостей повинна бути чітко і конкретно визначена при укладенні договору. І якщо з більшістю з цих пунктів знайомий практично кожен обиватель, то пункт «модальність перевезення», зазвичай вимагає додаткових роз'яснень.

Модальність перевезення.

Модальність перевезення увазі тип транспортної одиниці використовуваної при транспортуванні вантажу. Автотранспорт, рухомий склад, авіаційний і морський транспорт, транспортний контейнер. Все це різні модальності перевезення. Так само розрізняють, мономодальні, мультимодальних та інтермодальних перевезень.

мономодальні - це перевезення вантажу, з початкового пункту в кінцевий пункт, без зміни типу транспортної одиниці. Мультимодальні, навпаки, послідовна зміна цього типу в процесі транспортування. Інтермодальних - залучення сторонніх транспортних засобів без зміни основної транспортної одиниці. Прикладом интермодальной перевезення може служити перевезення автотранспорту, що перевозить вантаж, системою поромної переправи, або перевезення контейнерів послідовно морським, а потім автомобільним або залізничним транспортом.

Який б не була конкретна задача і тип транспортування, вони повинні бути здійснені з дотриманням всіх вимог якості і суворо дотримуватися як чинному законодавству, так і домовленостям між експедиційною компанією і замовником. Професіоналізм, досвід і відповідальність - це основа для виконання цих вимог.

Додати коментар

Захисний код
Оновити