главнаая

ЗЕД, або розгорнуто, зовнішньоекономічна діяльність, виступає в сучасному світі, що прагне до глобалізації, важливою областю державної економіки. Відмінності у вартості сировини і робочої сили, технічна база, і безліч інших факторів, настільки різні в різних, часом навіть є сусідами країнах, що попит на певний товар чи послугу, простіше і дешевше задовольнити, поставляючи їх ззовні. ЗЕД це і є процес такої матеріально-інтелектуальної транспортування.

Кожна держава прагнути до всеосяжного контролю, за веденням ЗЕД. По-перше, це обумовлено економічним інтересом наповнення бюджету, у других необхідністю забезпечення державної безпеки. Бюрократична система далека від досконалості, а відсутність бажання у державних органів спростити і зробити лояльней систему дозвільної та транзакционной документації обумовлює появу професіоналів в галузі забезпечення ЗЕД.

Консультування з ЗЕД це область роботи людей і компаній, які дійсно знають свою предметну область. Правило просте: якщо ви довіритеся дилетантам, ваші витрати, не кажучи вже про відповідальність перед державними органами, почнуть збільшуватися в геометричній прогресії.

Якір вашого бізнесу, спущений на рибному місці, не повинен бути відірваний бурхливими підводними течіями державної бюрократії. І для цього вам потрібен знаючий помічник. Консультації з ЗЕД і виступлять для вас гарантією гарного улову.

Весь шлях вашого продукту, будь то ідея, послуга, або товар з однієї країни в іншу потребує підтримки. Далеко не кожна ділова людина, навіть найталановитіший у своїй комерційній сфері, знає як правильно і з мінімальними витратами часу і фінансів оформити зовнішньоекономічний контракт із закордонним партнером. Або як отримати сертифікат відповідності на іноземний продукт. А якщо враховувати мінливість господарського законодавства, то займатися своєю безпосередньою діяльністю і стежити за динамікою поглядів державних чинів на ЗЕД, перетворитися на сім подвигів Геракла.

Саме тому, для людей, які знайшли свою нішу в бізнесі важливо комплексне і професійне консультування по ЗЕД. Займатися своєю справою без постійних оглядок на державний парламент і кабінет міністрів чи це не раціональне прагнення всіх розумних підприємців? І якщо консультації з ЗЕД це і не вирішення всіх завдань забезпечення вашого бізнесу, то, як мінімум, однієї і далеко не останньою завданням - менше. І як наслідок - впевненість і неупущенная прибуток.

Додати коментар

Захисний код
Оновити