главнаая

Сучасна господарська діяльність вже довгий час немислима без перевезень на значні відстані. А необхідність такого перевезення, тягне за собою і необхідність забезпечення її якості. Під якістю вантажоперевезень мається на увазі дотримання встановлених термінів, забезпечення безпеки вантажу, належне документально-правове забезпечення, і ефективне рішення поточних завдань в ході процесу транспортування.

Експедирування вантажів - комплеск заходів:

Експедирування вантажів - це комплекс господарських заходів щодо забезпечення транспортування різних вантажів, з урахуванням особливостей конкретного об'єкта транспортування, положень прийнятої законодавчої бази, делегування матеріальної та правової відповідальності, та умов маршруту і складування. А розгляд і прийняття рішень в області особливостей умов маршруту і складування, в свою чергу, повинні поширюватися як на фактор людський, так і на технічно-інструментальний.

Експедирування вантажів - це:

Весь процес від прийняття вантажу зі складу-відправника і до здачі вантажу на склад одержувача повинен максимально відповідати головній логістичної парадигмі говорить про належних термінах, якості і витратах.

Коли вантаж приймається суб'єктом транспортування, або інакше експедитором, на складі відправника, матеріальна, правова, та інші відповідальності за вантаж та умови виконання домовленостей перекладаються з плечей відправника на плечі експедитора. З цього моменту весь спектр обговорених умов повинен виконуватися згідно з укладеними раніше договором. Типовий договір про експедирування вантажів зазвичай включає в себе положення про час прибуття вантажу на склад одержувача, точну кількість і якість вантажу, що перевозиться з урахуванням його особливостей, документальний супровід цього вантажу у формі транспортних, товарно-транспортних та податкових накладних, документи необхідні для ввозу-вивозу або транзиту вантажу, при перетині державних кордонів, відповідальність сторін при невиконанні окремих положень договору та при виникненні форс-мажорних обставин. Також важливим пунктом такого договору виступає спосіб відстеження статусу вантажу і його конкретного місця розташування в кожен з обумовлених моментів часу або при прибутті в проміжні пункти на маршруті слідування. Перевірка виконання всіх пунктів договору перевіряється в момент здачі вантажу на склад одержувача.

Експедирування вантажів- це процес, що вимагає професіоналізму, досвіду і наявність потужної технічної та правової бази. З цієї причини, варто користуватися послугами лише тих перевізників, які користуються тривалим довірою своїх клієнтів.

Додати коментар

Захисний код
Оновити