главнаая

Кожен товар тваринного походження, містить у собі потенційну небезпеку для життя і здоров'я його споживача. Неякісні м'ясні продукти - це ризик харчового отруєння, заражена паразитами хутряна шапка - ризик дерматиту та запалення слизових оболонок. І як би ви не були впевнені в якості і безпеки свого продукту, для контролюючих органів, вашого чесного слова або клятв на священних книгах буде явно недостатньо. Для їх переконання потрібно навіть більше ніж ваша репутація або чесні очі. Для них важливі документи. А конкретно: ветеринарне дозвіл.

Що таке ветеринарний сертифікат?

Ветеринарний дозвіл або ветеринарний сертифікат , це документ засвідчує дотримання всіх законодавчо визначених норм і стандартів, вашої продукції, якщо вона має тваринне походження. Без наявності такого документа торгівля такою продукцією, є протизаконною, і тягне за собою відповідальність, якщо не кримінальну то, як мінімум господарську. Якщо ж при транспортуванні такої продукції вам необхідно перетнути державний кордон, відсутність такого документа одно зупинці процесу перевезення. Без ветеринарного сертифіката митні органи просто не пропустять ваш вантаж. Тому занепокоїтися отриманням ветеринарного дозволу необхідно заздалегідь.

Як отримати ветеринарний сертифікат?

Отримання ветеринарного дозволу процес непростий і вимагає уваги до деталей і знання всіх особливостей законодавчої бази регулюючої цей процес. Регламент не допускає неправильного оформлення, або відсутність необхідних додатків. Для отримання ветеринарного дозволу, в якості обов'язкових додатків повинні виступати: протоколи лабораторних досліджень та ветеринарне свідоцтво. Так само можуть знадобитися: документи, що засвідчують правильну планову обробку складських приміщень на яких зберігався вантаж, акт обстеження цих приміщень, сертифікат відповідності, і договори з регіональною та прикордонною службами. Так само залежно від особливостей вантажу, можуть знадобитися і інші документи.

Кожен конкретний ветеринарний сертифікат - це результат копіткої праці, що вимагає від виконавця найвищої кваліфікації й уваги до деталей. Правильно оформлені документи і додатки прискорюють отримання ветеринарного дозволу і економлять ваші сили і засоби. А наявність цього документа дозволяють вам здійснювати вашу господарську діяльність без непотрібних затримок і витрат.

Додати коментар

Захисний код
Оновити