главнаая

Якщо людина знає що таке продуктовий ринок, то він також знає, як багато не чистих на руку продавців працює на такому ринку. Обважування непідготовлених покупців перетворилося на мистецтво, що вимагають високого рівня комунікативних навичок і наявність певних знань в області технічного пристрою вимірювальної техніки і базових фізичних законів. І покупець був би повністю беззахисний перед цими «професіоналами» якби не існувало контрольного обладнання для вимірювання ваги, встановленої на кожному ринку.

З іншого боку, як покупець може бути впевнений у правильності показань контрольних ваг?

Для посвідчення вірності свідчень будь вимірювальної техніки, існує ряд методів, а наукова дисципліна, що вивчає і застосовує ці методи, називається метрологією. Документ же, що видається, як свідчення безпомилковості показань вимірювальних приладів, називається метрологічним сертифікатом. У свою чергу, видається цей документ на підставі метрологічного ув'язнення, обгрунтування якого криється в результатах проведення метрологічної експертизи та метрологічної атестації.

Для отримання метрологічного укладення необхідно звернення зацікавленого в його отриманні особи, або представника цієї особи або організації, в органи Держстандарту, в установленому порядку і з дотриманням усіх стандартів такого звернення. Частиною такого звернення виступає заявка до органів Держстандарту, складена згідно з діючими нормами такого звернення. Відступ від цих правил є неприпустимим, і призводить до відмови у видачі дозвільних документів.

Так само будуть потрібні документи, що підтверджує державну реєстрацію особи чи організації, на ім'я якої видається дозволу, копія міжнародного договору про поставку товару підлягали метрологічної сертифікації, і докладний опис цього товару, в належній, суворо регламентованої формі.

Відсутність метрологічного ув'язнення для товара підлягали метрологічної сертифікації, забороняє його використання в будь-якої комерційної діяльності, і, отже, ставати незатребуваним споживачем, так як може спричинити за собою накладення штрафів і санкцій на його діяльність.

У свою чергу саме отримання такого висновку ставати вельми скрутним для людини, що не володіє спеціальними знаннями в галузі метрологічної сертифікації. З цієї причини передоручення оформлення запиту і ведення всього процесу отримання метрологічного ув'язнення, в руки професіоналів, виступить у вищій мірі розумним кроком.

Додати коментар

Захисний код
Оновити