главнаая

Екологія - це важливо. Ніхто не сперечається ось уже кілька десятиліть. Забруднення грунту, повітря, води. Навіть навколоземну орбіту сповнена сміття. Озоновий шар руйнується, глобальне потепління вже не фантазії письменників. Але людина жива і поки не збирається вмирати від всесвітніх катаклізмів. І вже навіть навчився, як то дотримувати умови мирного співіснування з планетою та іншими її мешканцями. І не останню роль у цих поліпшень зіграли державні екологічні органи.

Ось тільки у цих органів спостерігається деяка параноя. І їх можна зрозуміти. Але що якщо ви не власник заводу площею в кілька квадратних кілометрів з чадний багатометровими трубами, і не злісний вчений-експериментатор, що зливає в океани сотні тонн отруйних хімікатів? Але при цьому, навіть якщо хоч щось у вашій діяльності хоч трохи порушує або навіть викликає підозри в порушенні, екологічних норм, на вас сходить гнів всіх ідеологічних послідовників Грінпісу. Це викликає подив.

Але люди вміють домовлятися. Як з природою, так і між собою. Саме ці питання і можна вирішити, маючи комунікації з Мінекології. Але не всі можуть зателефонувати міністру по телефону. До того ж є встановлений законодавчий порядок подачі подібних запитів і відповіді на них. І для всього є ціна питання.

Лист Мінекології це офіційний документ, що дає вам право на проведення потенційно або дійсно небезпечною для екології країни діяльності або обороту потенційно або дійсно небезпечних для екології країни товарів. Перелік видів такої діяльності досить великий: від ввезення в країну освіжувачів повітря для туалету, до викиду в атмосферу ряду відходів, навіть невеликого, виробництва. Цей лист є дозвільним документом і у випадку перевірки вашого бізнесу органами контролю - щитом від їх претензій.

Цей лист, як і безліч бюрократичних елементів, має бути оформлене і представлено відповідно до чинного законодавства, як і запит на його отримання. Неправильно оформлений і відправлений запит, непереборно веде до офіційного відмови або, що ще гірше, до мовчання з боку виконавчого органу. Це означає, що якщо вам потрібно цей лист - запит повинен бути оформлений правильно. Для кожного виду діяльності цей запит має свою форму і свій перелік доданих документів. І кожен такий запит, вірно оформлений чи ні, має досить тривалий термін обробки. Тому в інтересах будь-якого розумного підприємця - оформити його правильно відразу і не відсилати повторний. Саме тому, роботу з підготовки та відправленню краще доручити підготовленим професіоналам. І тоді лист Мінекології для захисту вашого бізнесу не змусить себе чекати.

Додати коментар

Захисний код
Оновити