главнаая

У багатьох людей в нашій країні слово «карантин» асоціюється з позачерговими канікулами в школі і довгими відробітками пропущених занять по суботах. Що ж являє собою це дивне слово «карантин»? Карантин, в наших громадських закладах, вводять як превентивний захід. Як засіб від поширення хвороб, серед учнів і персоналу, в період найвищої ймовірності зараження, при певному, критичному, кількості захворілих. У широкому ж сенсі, це слово означає заходи, спрямовані на затримку поширення зараження, певними хвороботворними мікроорганізмами, шляхом накладення обмежень на переміщення і місцезнаходження носіїв цих мікроорганізмів. Простіше кажучи: всіх заражених - в одне місце, щоб не заражали здорових.

Але хворіють не тільки люди, а й рослини. Носіями ж шкідливих мікроорганізмів можуть бути і рослини, і насіння, і плоди і навіть грунт. І заразити вони можуть не тільки собі подібних, а й людей. Саме в інтересах обмеження таких заражень, і регулюється ввезення в країну продуктів рослинного походження. А засвідчити безпеку такого продукту для людей і навколишнього середовища, можна за допомогою карантинного дозволу на ввезення і транзит. Без нього, ввезення продуктів рослинного походження та інших об'єктів регулювання, в країну - заборонений.

Підстави для видачі документа - Карантинний дозвіл на ввезення.

Карантинний дозвіл видається на підставі фітосанітарної експертизи. Якщо експертиза не виявила змісту хвороботворних мікроорганізмів у зразках товарів, складається висновок фітосанітарної лабораторної експертизи про безпеку наданого продукту. Без документа який засвідчує безпеку вашого продукту, отримати карантинний дозвіл на ввезення або транзит не неможливо.

Документи, необхідні для видачі документа - Карантинний дозвіл на ввезення.

Крім висновку фітосанітарної експертизи, для отримання дозволу також знадобитися ще ряд документів, оформлення яких, вимагає суворого дотримання всіх регламентаційних стандартів встановлених законодавчими і виконавчими державними органами країни. При оформленні цих документів так само необхідно дотримуватися всі встановлені стандарти. Будь-яка помилка при оформленні та подачі документів, рівноцінна відмові й втрати дорогоцінного часу. Як і отримання безлічі подібних дозвільних документів, отримання карантинного дозволу на ввезення і транзит, вимагає професійного і найвищою мірою відповідального ставлення до поставленого завдання. А якщо брати в розрахунок необхідність завчасного отримання цього документа, ще й найкоротших термінів і відсутності подачі повторних запитів, при допущенні регламентаційних помилок.

Саме виходячи з цих вимог отримання карантинного дозволу на ввезення і транзит робота для справжніх професіоналів у своїй галузі.

Додати коментар

Захисний код
Оновити