главнаая

Виконавчою владою нашої країни передбачені технічні регламенти перевірки відповідності, практично на всі потенційно небезпечні товари. Але не всі товари є небезпечними, а перевірка деяких, просто позбавлена здорового глузду. Саме для таких товарів і введений документ називається відписка від декларування .

Відписка від декларування - отпісних лист УКСЕПРО.

отпісних лист УКСЕПРО, чи інакше рішення про відмову на перевірку відповідності, може бути видано на товар, який не підпадає під дію існуючих діючий технічних регламентів або не підлягає обов'язковій сертифікації. Листи з роз'ясненнями видаються органом сертифікації на товари, необхідні для обороту цих товарів, і розрізняються, по цілях використання на торговельні та митні.

Існує ряд випадків, які допускають отримання відписки від декларування. Серед них: відсутність технічного регламенту для цього типу товару або якщо товар не підлягає обов'язковій сертифікації; кількість продукції недостатньо для проведення дослідження, або в процесі проведення дослідження продукція буде повністю знищена або зруйнована до станів, яке не дозволить використовувати її за призначенням; виділене кількість продукції є зразками для дослідження; сертифікація продукції буде проводитися тільки після митної чистки.

Перелік документів для отримання документа - відписка від декларування:

Для отримання відписки від декларування знадобиться перелік правильно оформлених документів. Цей перелік складається з копії контракту, дія якого вводить продукцію в обіг, копії інвойсу, міжнародної товаро-транспортної накладної, коносамента, докладного опис продукту, його технічних характеристик та призначення, реєстраційних документів.

Всі документи повинні відповідати державним і міжнародним стандартам, будь-які помарки або виправлення неприпустимі, у разі порушення, який або з нормативних норм, порядку отримання відписки від декларування, в отриманні може бути відмовлено.

Додати коментар

Захисний код
Оновити