главнаая

У повсякденному житті і професійній діяльності, людина піддається безлічі ризиків для свого тіла. І без забезпечення захисту від них, навіть, на перший погляд, незначний вплив, може мати катастрофічні наслідки для життя і здоров'я, як окремої людини, так і оточуючих. Наприклад: засліплений сонцем водій автомобіля, може неправильно оцінити дорожню обстановки і викликати аварійну ситуацію, наслідки якої можуть вимірюватися у кількості госпіталізованих і померлих людей. Для захисту від більшості таких впливів існують, так звані, кошти індивідуально захисту. А для забезпечення їх правильного функціонування, існує їх декларування.

Декларування засобів індивідуального захисту - це обов'язкова міра!

Декларування засобів індивідуального захисту - це обов'язкова міра, в результаті якої визначається відповідність конкретної моделі продукту всім державним стандартам і нормам, застосовним для цього типу продукту, і дозволяє використовувати його в обороті. Підставою для цього заходу виступають положення технічного регламенту для засобів індивідуального захисту. Який, у свою чергу, покликаний точно визначити всі вимоги до технічних характеристик такого продукту.

Завдання декларування засобів індивідуального захисту:

Завдання декларування засобів індивідуального захисту, вимагає розуміння їх визначення і типізації з точки зору законодавства, знання всіх вимог до рівня безпеки засобів захисту та їх виробництву, ясне і максимально об'єктивне розуміння процедури оцінки відповідності для даного типу та виду продукції, і знання встановлених норм документального забезпечення цього процесу.

Засобом індивідуального захисту, з точки зору офіційної державної документації, є спорядження, призначене для забезпечення захисту від одного або декількох небезпечних для життя чи здоров'я впливів, в період його особистого носіння. Так само до цих засобів відносять поєднання декількох таких засобів, захисні пристосування або спорядження, виступаючі частиною іншого обладнання або використовується разом з іншим обладнанням, і необхідні для нормального функціонування засобів захисту змінні компоненти.

Для кожного з цих пунктів і кожного конкретного пристосування, залежно від особливостей його сфери застосування, конструкції і матеріалів, існують власні критерії оцінки відповідності, визначені в технічному регламенті декларації засобів індивідуального захисту.

Додати коментар

Захисний код
Оновити