главнаая

Прагнення і вміння підтримувати чистоту свого будинку і речей повсякденного вжитку, це одна з ознак цивілізованої людини. Більшість шкідливих мікроорганізмів, паразитів і шкідників просто не виживають, якщо в місцях їх можливого проживання підтримуються належні санітарно-гігієнічні умови.

Декларування миючих засобів, - це метод здійснення контролю!

Такий підхід забезпечує для людини середовище, в якому виживання окремої людської особини, вже не підпорядковується звичайному в дикій природі правилом, згідно з яким, більшість тварин гине, не досягнувши зрілого віку, не тільки в результаті боротьби за територію і їжу, а й в результаті захворювань. І допомагає нам у цьому, розвинена хімічна промисловість, що надає нашому суспільству великий вибір миючих і дезінфікуючих засобів. А що б такі кошти, і виконували свої функції, і в процесі виконання, разом з низкою небезпек для здоров'я і життя людини, не усунули і самої людини разом з екологією середовища її проживання, існує нормативна база, яка регулює дотримання стандартів при виробництві та обігу цих коштів. Обов'язкове декларування миючих засобів, - це метод здійснення такого контролю.

У будь-якому нормативному документі величезну важливість має правильне розуміння термінів і точне визначення предметної області, на яку дії цього документа поширюється. Вимоги технічного регламенту для декларування миючих засобів не діють на тверде мило, косметичні засоби, поверхнево-активні речовини - дезінфектори та миючі засоби в яких міститься не більше 0,2% поверхнево-активних речовин. На всі інші миючі засоби, призначені для очищення тканин, побутових поверхонь, механізмів і ще довгого ряду областей застосування декларування миючих засобів і його технічний регламент - підстава для обороту.

Вимоги для отримання документа - декларація на миючі засоби:

Вимоги цих документів включають в себе безліч пунктів. Мінімально допустимий рівень розпаду поверхнево-активний речовин, що входять до складу мийного засобу, і темп цього розпаду. Обмеження на вміст у них фосфатів та інших фосфорних сполук. Вимоги щодо маркування упаковок. Випробування речовин, що входять до складу мийного засобу, і випробування миючого засобу цілком. Збереження всієї звітної документації з проведення цих випробувань, виробником миючого засобу. А так же процедура оцінки відповідності з наданням всієї належної документації.

При дотриманні всіх перерахованих вище пунктів процесу декларування миючих засобів, його оборот матиме законні підстави.

Додати коментар

Захисний код
Оновити