главнаая

Діти, це наше майбутнє. Це розуміє кожна людина, це розуміє суспільство, і це розуміють державні органи. Безпека майбутнього покоління, була, є, і буде однією з найважливіших задач, поставлених перед соціумом. І якщо кожна людина піклуватися про своїх дітей і оберігає їх від безлічі небезпек, то держава, поряд із завданням забезпечення безпеки самостійних громадян, покликане оберігати і всіх дітей на своїй території. Саме для вирішення цього завдання існує контроль над оборотом іграшок, і обов'язкове декларування кожної конкретної моделі такої продукції.

Перш ніж розглядати декларування іграшок, важливо розуміти що ж, з точки зору закону, є іграшкою, а що ні.

У чинному законодавстві є чітко визначений список, що складається з опису предметів, які в побуті називаються іграшками і навіть використовуються для ігрових цілей, але на які не поширюється дія технічного регламенту відповідає за декларування іграшок. Якщо ж продукція призначена для ігрової діяльності дітей, вік яких не перевищує 13 років, і ця продукція не значиться в раніше згаданому списку - це іграшка.

Технічний регламент декларування іграшок це документ, складений та опублікування виконавчими органами держави, і призначений для забезпечення безпеки дітей в процесі використання іграшки, шляхом введення безлічі об'єктивних критеріїв, на підставі яких задовольняється або відхиляється, запит на видачу декларації про відповідність.

Положення даного регламенту включають в себе як властивості і параметри самої іграшки, так і її упаковки. Безпека для життя і здоров'я дитини, використовуваних для виробництва матеріалів, фізичних, механічних, і електричних властивості конструкції іграшки, - це основа даного технічного регламенту. Також він визначає вимоги до пожежної, радіаційної, санітарно-гігієнічної та хімічної безпеки продукту.

Вимоги до упаковки та інструкції з експлуатації:

Вимоги до упаковки та інструкції з експлуатації, включають нанесення на упаковку ідентифікаційного номера органу здійснює оцінку відповідності, відомості про обмеження щодо віку дитини, що використовує іграшку, вимога до присутності дорослої людини в період використання іграшки, якщо це необхідно, інструкції з проведення перевірки різних елементів конструкції, якщо несправність цих елементів може становити потенційну небезпеку для здоров'я і життя дитини, інструкції по збірці, розбирання та зберіганню конструкції, і її окремих частин, якщо конструкція є розбірний, та інструкції з монтажу, якщо він потрібний для використання.

Всі ці елементи є обов'язковими. Недотримання одного або декількох може привести до вилучення продукції з обігу, і застосуванню до відповідальної особи різних мір покарання.

Додати коментар

Захисний код
Оновити