главнаая

Як би неправдоподібно це не звучало, але держава турбується про безпеку своїх громадян. Безліч державних органів і нормативних актів, покликане мінімізувати ризики для життя і здоров'я кожного індивіда, з боку неякісних товарів. Цей складний, але необхідний механізм регулюється виконавчими органами з завидною старанністю. І, незважаючи на те, що він також дозволяє наповнити бюджет коштами, його безпосередню корисність важко переоцінити. Одним з найбільш важливих елементів такого контролю виступає документ під назвою « декларація відповідності ».

Отримання документа - декларація відповідності.

Отримання цього документа - це обов'язкова умова для ринкового обороту безлічі товарів. Це захисний рів між потенційно небезпечною продукцією і споживачем, перейти через який ця продукція, може тільки після ретельної її перевірки та документування всіх якісних характеристик. І лише після підтвердження безпеки, при правильному використанні споживачем і належних умовах складування і транспортування, випуск в оборот такого товару, є законним. Тому, декларування відповідності, це найважливіший етап на шляху товару від виробника до споживача.

Декларація відповідності може бути отримана виробником або його офіційним представником, через акредитовані органи сертифікації. Після її видачі, відповідальність за безпеку споживача при використанні ним товару, лягати на цю організацію. А в разі незмінності технології виробництва, використовуваної сировини, і складових товар матеріалів, виробник не несе юридичної відповідальності за можливі прецеденти нанесення збитку здоров'ю або життю споживача. Тому органи сертифікації, зацікавлені в повному і найвищою мірою уважному дослідженні зразків продукції.

Предметним та процесуальним підставою для такого дослідження, виступають відповідні положення технічного регламенту декларування відповідності, для конкретного типу продукції. Такий нормативний документ, затверджений виконавчими органами, діє застосовно до всіх перерахованих в ньому підтипів продукції, і на всій території держави, як і видана на його підставі декларація відповідності .

Необхідне для отримання документа - декларація відповідності.

Для оформлення декларації відповідності, крім документів підтверджуючих якість продукції, отриманих після проведення дослідження зразків, також необхідно надати: технічний опис декларованої продукції, контракт, інвойс і товарно-транспортну документацію, супроводжуючу товар.

Додати коментар

Захисний код
Оновити